Güngören Oto ekspertiz, Bahçelievler Oto ekspertiz, Bakırköy Araç Ekspertiz.

Güngören Oto Ekspertiz

İstanbul Güngören Oto Ekspertiz merkezi 

Oto ekspertiz İstanbul

Güngörende Oto Ekspertiz Hizmeti

Expertika Oto Ekspertiz Hizmeti Randevu için arayınız
Hemen Randevu Alabilirsiniz!

Telefon :           +90 (212) 504 70 79

Tıkla ara ; +90 532 423 90 42

 

Güngören Oto Ekspertiz Hizmetleri

Araç dolandırıcılarından kendinizi korumak için güvenilir bir şekilde size sunulan oto ekspertiz hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Günümüzde insanların büyük bir kısmı araç alımında ikinci eli tercih eder. Bunun en önemli nedeni ise sıfır araçların çok pahalı olmasıdır. İnsanlar genellikle bütçelerine uygun bir şekilde ikinci el araç alır. Alınan ikinci el araçlar ise insanların beklentilerini karşılayacak özellikte olmalıdır. Bu nedenle de insanlar en kaliteli ve uzun süre kullanabilecekleri ikinci el araçlara ulaşmak ister. Bu aşamada da firmamız size en doğru hizmeti sunar.

Güngören Araç Ekspertiz Hizmetlerine Ulaşım

Haznedar Oto Ekspertiz merkezi Almak istediğiniz aracın tüm özelliğine size sunduğumuz rapor sayesinde sahip olabilirsiniz. Bu rapor sayesinde de araç alırken merak ettiğiniz tüm sorular cevaplanmış olur. Oto ekspertiz hizmetimiz ile aracınızın daha önceki kaza raporları da gün yüzüne çıkarılır. Bu sayede de aracın hangi kazalara karıştığı ve ne şekilde darbe aldığı size sunulur. Ayrıca aracınızda herhangi bir şekilde pert durumu oluştu ise bunu da ortaya çıkarabilirsiniz. Tüm bu bilgilerimiz sayesinde hangi aracı almak istediğinize daha kolay karar verebilirsiniz.

Darbe almış ve ileride sorun çıkartma ihtimali olan araçlara artık yüksek fiyatlar ödeme dönemi sona erer. Merter Oto ekspertiz hizmetimiz sayesinde de sorunsuz bir şekilde araç alım ve satım işlemlerini yapabilirsiniz. Üstelik firmamız size sunduğumu tüm bu hizmetler için uygun fiyat talep eder.

Oto EXPERTİKA servisinde yapılan test ve kontroller

Haznedar araç ekspertiz servisinde yapılan kontrollerin bir kısmı şunlardır;

  • Kaporta boya ve değişen kontrolü
  • Bilgisayarlı elektronik beyin konrolleri
  • Motor ve Şanzıman kontrolleri
  • Araç alt kontrolü
  • Yağ ve akışkan kontrolleri
  • Motor Performans Güç (hp,dyno) Testi
  • Yol sürüş testi
  • Ön takım ve fren kontolleri
  • İç ve dış araç elektronik kontrolü
  • 8 Sayfa Oto Ekspertiz Raporu

Yukarıda listelenmiş olan işlemlerin yanı sıra bir çok analiz kontrolde sağlanmaktadır. OTO EXPERTİKA check up yapılan tüm kontrollerden sonra aracınız sertifikalandırılır ve aracı alıp almama hakkındaki kararınızı rahatlıkla verebilirsiniz. Tozkoparan araba ekspertiz merkezinde aklınızdaki tüm soru işaretlerine yanıt bulabilirsiniz. Tozkoparan computest ile aracınız Komple kontrol edilir.

Oto ekspertiz istanbul analiz merkezi | EXPERTİKA Oto Ekspertiz

İstanbul Güngören’de 2.el Araç ekspertiz yaptırmayı düşünüyorsanız, tarafsız bir işlem için Oto harita ekspertiz firmasını ziyaret edin, İstanbul oto Ekspertizİstanbul EkspertizGüngören Araç Ekspertiz hizmeti, Oto Ekspertiz İstanbul, google aramaları ile sizlere bu makalemizde uzman ekip ve teknisyenler ile hizmet vermekteyiz. Araç alırken verdiğiniz paranın hakkını Tse garantili EXPERTİKA ekspertiz hizmeti yaparak veriyoruz.

EXPERTİKA firması ülkemizde Satışı olan tüm marka ve Model Araç modellerine oto ekspertiz hizmeti vermekteyiz.

Sizlere araba ekspertiz için kısa bilgiler vermekten gurur duyarız, 2.el araç analizi hakkında bilgilendirmedir. Oto ekspertiz

EXPERTİKA Güngören Ekspertiz firmamızda son sistem ekipman ile çalışmalar yapılmaktadır. Firmamızda siz çayınızı içerken ekip arkadaşlarımız aracınızı son sistem ekipmanlar ile analiz edip raporunu sizlere sunmaktadır.

EXPERTİKA Oto Ekspertiz Merkezi Randevu için arayınız
Hemen Randevu Alabilirsiniz!

Telefon :           +90 (212) 504 70 79

Tıkla ara ; +90 532 423 90 42

Güngören Ekspertiz Hizmeti verdiğimiz Bölgeler;

Abdurrahman Nafiz Gürman Oto ekspertiz,

 Akıncılar Mahallesi Oto ekspertiz,

Gençosman Mahallesi Oto ekspertiz,

Güneştepe Mahallesi Oto ekspertiz,

Güven Mahallesi Oto ekspertiz,

Haznedar Oto ekspertiz,

Mareşal Çakmak Mahallesi Oto ekspertiz,

Mehmet Nesih Özmen Mahallesi Oto ekspertiz,

Güngören Merkez Oto ekspertiz,

Güngören Sanayi Oto ekspertiz,

Tozkoparan Oto ekspertiz,

 

Bu sitede yer alan tüm yazılı ve görsel materyaller expertikaoto.com sitesine ve site sahibine aittir. copyright © 2017 - 2019